Menu
Malay English

Articles

 
Nota :
** Anda perlu menambah @treasury.gov.my kepada emel pegawai bagi tujuan penghantaran emel
Seksyen Teknologi Maklumat, Aras 3
Nombor Faks : 03 - 8880 2551
Nama/Jawatan Gelaran Emel
Ketua Seksyen Teknologi Maklumat    
Suriyani Bt Omar KS(TM) suriyani.omar 
Telefon : 03 8880 2212
 
UNIT PENTADBIRAN
Nazian Binti Ismail
PT(TM)1 nazian.ismail
UNIT APLIKASI
Cecilia Adrian KPS(TM)1 cecilia.adrian
Siti Suhana Binti Abdullah PSK(TM) suhana.abdullah  
Nazratul Ain Bt Abd Kahar PS(TM)1 nazratulain.kahar
Nor Nasharyati Binti Nasir
PS(TM)3 nasharyati.nasir
Norhidayah Binti Zainal Abidin PS(TM)4 norhidayah.zainal 
Annas Fikri Bin Mohd Isa PS(TM)6 annas.fikri
Junaida Binti Jahaya AP(TM) junaida.jahaya
Noorhafizah Binti Said  PS(TM)K1
hafizah.said 
Faezah Salfarina Binti Abd Rahman
PS(TM)K3
faezah.rahman
Khairiyyah Binti Mohd Noor PS(TM)K4 khairiyyah.noor
Luqman Bin Ahmad Nordin PS(TM)K5 luqman.anordin
Muhammad Faris Bin Omar PS(TM)K6 faris.omar
Nur Izyan Syazwani Binti Nordin PS(TM)K7  
Nur Izzati Binti Ismail Zoawe PS(TM)K8 izzati.zoawe
Nurhayuni Binti Zolkeply PS(TM)K9 hayuni.zolkeply
Sarah Izzati Binti Ghazali PS(TM)K10 sarah.ghazali
Siti Aishah Binti Abdul Hanan PS(TM)K11 aishah.hanan
Siti Nurulfitri Binti Kasmin PS(TM)K12 nurulfitri.kasmin
Syazwani Binti Ismail PS(TM)K13 syazwani.ismail
Intan Diana Binti Noorshah PS(TM)K14 intan.noorshah
Kosong PPTMT  
Khairul Nizam Bin Khaidir PPTMK 1
khairulnizam.khaidir
Sitee Harlinna Annes Binti Sabda PP(TM)2 harlinna.sabda
Aminah Bt Abdul Razak PP(TM)3 aminah.abdulrazak
Siti Najihah Mohd Noh PP(TM)4 najihah.noh
Mohd Masri Bin Mohd Tahir PP(TM)5 masri.tahir
Syakirah Adibah Binti Mohd Ghazali PP(TM)7 syakirah.ghazali
Shahidah Salban PP(TM)8 shahidah.salban
Norismah Bt Ismail PP(TM)9 norismah.ismail
Kosong PP(TM)10  
Mohamed Termizi Bin Tajudin PP(TM)11 termizi.tajudin
Poongkothai A/P Veloo PP(TM)12 poongkothai.veloo
Julina Ajeerah Bt Ismail @ Ngah  PP(TM)K2
julina.ismail 
Najdah Bt Md Nor  PP(TM)K3
najdah.nor 
Adilla Nor Shafikha Bt Mohd Napiah PP(TM)K4
adilla.napiah 
Muhamad Rizal Bin Sulaiman  PP(TM)K5
rizal.sulaiman 
Siti Hazar Bt Shamsuri  PP(TM)K6
hazar.shamsuri 
Ahmad Fahmi Bin Rosli PP(TM)K7 fahmi.rosli
Atiqah Jannah Binti Ahmad Adzhar PP(TM)K8 atiqah.adzhar
Hanis Syafiqah Binti Mohd Esa PP(TM)K9 hanis.esa
Nurul Athira Binti Mansor PP(TM)K10 athira.mansor
Norasniza Binti Ibrahim PP(TM)K11 norasniza.ibrahim
Muhamad Firdaus bin Mohd Azhar PP(TM)K12 firdaus.azhar
UNIT INFRASTRUKTUR, KESELAMATAN DAN LOGISTIK (O)
Maslinah Binti Ramli
KPS(TM)2 maslinah.ramli
Mohd Shahrill Bin Lazim PS(TM)2 shahrill.lazim
Zaimar Bt Umar PS(TM)5 zaimar.umar
Siti Nuraisah Bt Hashim PS(TM)K2
nuraisah.hashim
Amran Bin Mohd Karim PPTMK2
amran.karim
Shariful Akram Bin Abdullah PP(TM)6 akram.abdullah
Yuhanim Binti Halim PP(TM)13 yuhanim.halim
Juhaili Bin Hj. Abd. Wahab PP(TM)K1 juhaili.abdwahab
 
Go to top