Menu
Malay English

Articles

 
Nota :
** Anda perlu menambah @treasury.gov.my kepada emel pegawai bagi tujuan penghantaran emel
Seksyen Teknologi Maklumat, Aras 3
Nombor Faks : 03 - 8880 2551
Nama/Jawatan Gelaran Emel
Ketua Seksyen Teknologi Maklumat    
Suriyani Bt Omar KS(TM) suriyani.omar 
Telefon : 03 8880 2212
 
UNIT PENTADBIRAN
Nazian Binti Ismail
PT(TM) 1 nazian.ismail
UNIT APLIKASI
Cecilia Adrian KPS(TM) 1 cecilia.adrian
Siti Suhana Binti Abdullah PSK(TM) suhana.abdullah  
Nazratul Ain Bt Abd Kahar PS(TM) 1 nazratulain.kahar
Maryanti Binti Mesran PS(TM) 3 maryanti.mesran 
Norhidayah Binti Zainal Abidin PS(TM) 4 norhidayah.zainal 
Annas Fikri Bin Mohd Isa PS(TM) 6 annas.fikri
Noorhafizah Binti Said  PS(TM) 10  hafizah.said 
Junaida Binti Jahaya AP(TM) junaida.jahaya
Kosong PPTMT  
Khairul Nizam Bin Khaidir PPTMK 2 khairulnizam.khaidir
Kosong PPTM 1  
Sitee Harlinna Annes Binti Sabda PPTM 2 harlinna.sabda
Aminah Bt Abdul Razak PPTM 3 aminah.abdulrazak
Siti Najihah Mohd Noh PPTM 4 najihah.noh
Mohd Masri Bin Mohd Tahir PPTM 5 masri.tahir
Syakirah Adibah Binti Mohd Ghazali PPTM 7 syakirah.ghazali
Shahidah Salban PPTM 8 shahidah.salban
Norismah Bt Ismail PPTM 9 norismah.ismail
Mohamed Termizi Bin Tajudin PPTM 11 termizi.tajudin
Poongkothai A/P Veloo PPTM 12 poongkothai.veloo
Julina Ajeerah Bt Ismail @ Ngah  PPTM 20  julina.ismail 
Najdah Bt Md Nor  PPTM 21  najdah.nor 
Adilla Nor Shafikha Bt Mohd Napiah PPTM 22  adilla.napiah 
Nor Nasharyati Bt Nasir  PPTM 24  nasharyati.nasir 
Farah Hazwani Bt Abd Rahim  PPTM 26  farah.hazwani 
Siti Nur Nazeha Bt Saiffuddin Zuhri  PPTM 27  nazeha.saiffuddin 
Arulmoli A/P Venugopal  PPTM 28  arulmoli.venugopal 
Muhamad Rizal Bin Sulaiman  PPTM 30  rizal.sulaiman 
Siti Hazar Bt Shamsuri  PPTM 31  hazar.shamsuri 
UNIT INFRASTRUKTUR, KESELAMATAN DAN LOGISTIK (O)
Maslinah Binti Ramli
KPS(TM) 2 maslinah.ramli
Mohd Shahrill Bin Lazim PS(TM) 2 shahrill.lazim
Zaimar Bt Umar PS(TM) 5 zaimar.umar
Siti Nuraisah Bt Hashim PS(TM) 8 nuraisah.hashim
Amran Bin Mohd Karim PPTMK 3 amran.karim
Shariful Akram Bin Abdullah PPTM 6 akram.abdullah
Yuhanim Binti Halim PPTM 14 yuhanim.halim
Juhaili Bin Hj. Abd. Wahab PPTM 15 juhaili.abdwahab
 
Go to top