Menu
Malay English

Articles

 
Nota :
** Anda perlu menambah @treasury.gov.my kepada emel pegawai bagi tujuan penghantaran emel
Nombor Faks : 03 - 8880 2551
Nama/Jawatan Gelaran Emel
Ketua Seksyen Teknologi Maklumat    
Suriyani Bt Omar KS(TM) suriyani.omar 
Telefon : 03 8880 2212
 
UNIT PENTADBIRAN
Norazizah Bt Azis PT(TM) 1 norazizah.azis
UNIT APLIKASI
Cecilia Adrian KPS(TM) 1 cecilia.adrian
Siti Suhana Binti Abdullah PSK(TM) suhana.abdullah  
Nazratul Ain Bt Abd Kahar PS(TM) 1 nazratulain.kahar
Maryanti Binti Mesran PS(TM) 3 maryanti.mesran 
Norhidayah Binti Zainal Abidin PS(TM) 4 norhidayah.zainal 
Annas Fikri Bin Mohd Isa PS(TM) 6 annas.fikri
Noorhafizah Binti Said  PS(TM) 10  hafizah.said 
Nur Aizah Bt Rosli  PS(TM) 11  aizah.rosli 
Junaida Binti Jahaya AP(TM) junaida.jahaya
Kosong PPTMT  
Khairul Nizam Bin Khaidir PPTMK 2 khairulnizam.khaidir
Kosong PPTM 1
Sitee Harlinna Annes Binti Sabda PPTM 2 harlinna.sabda
Aminah Bt Abdul Razak PPTM 3 aminah.abdulrazak
Siti Najihah Mohd Noh PPTM 4 najihah.noh
Mohd Masri Bin Mohd Tahir PPTM 5 masri.tahir
Syakirah Adibah Binti Mohd Ghazali PPTM 7 syakirah.ghazali
Shahidah Salban PPTM 8 shahidah.salban
Norismah Bt Ismail PPTM 9 norismah.ismail
Batmanathan A/L Arumugam PPTM 10 batmanathan.arumugam
Mohamed Termizi Bin Tajudin PPTM 11 termizi.tajudin
Poongkothai A/P Veloo PPTM 12 poongkothai.veloo
Miminorwati Bt Ismail PPTM 16 miminorwati.ismail
Nurul Liyana Hazwani Bt Rashib  PPTM 17  nurulliyana.rashib 
Mohd Izzat Effandy Bin Misbu PPTM 18  izzat.misbu 
Azwin Shazia Bt Ahmad Mardzuki  PPTM 19  azwin.mardzuki 
Julina Ajeerah Bt Ismail @ Ngah  PPTM 20  julina.ismail 
Najdah Bt Md Nor  PPTM 21  najdah.nor 
Adilla Nor Shafikha Bt Mohd Napiah PPTM 22  adilla.napiah 
Muhammad  Syafiq Bin Ismail PPTM 23  syafiq.ismail 
Nor Nasharyati Bt Nasir  PPTM 24  nasharyati.nasir 
Norani Bt Ramli  PPTM 25  norani.ramli 
Farah Hazwani Bt Abd Rahim  PPTM 26  farah.hazwani 
Siti Nur Nazeha Bt Saiffuddin Zuhri  PPTM 27  nazeha.saiffuddin 
Arulmoli A/P Venugopal  PPTM 28  arulmoli.venugopal 
Nurul Emieza Bt Mohd Sajali  PPTM 29  emieza.sajali 
Muhamad Rizal Bin Sulaiman  PPTM 30  rizal.sulaiman 
Siti Hazar Bt Shamsuri  PPTM 31  hazar.shamsuri 
UNIT INFRASTRUKTUR, KESELAMATAN DAN LOGISTIK (O)
Kosong KPS(TM) 2  
Mohd Shahrill Bin Lazim PS(TM) 2 shahrill.lazim
Zaimar Bt Umar PS(TM) 5 zaimar.umar
Suryani Bt Mustaffa PS(TM )7 suryani.mustaffa
Siti Nuraisah Bt Hashim PS(TM) 8 nuraisah.hashim
Nora Bt Shafie PPTMK 1 nora.shafie
Amran Bin Mohd Karim PPTMK 3 amran.karim
Shariful Akram Bin Abdullah PPTM 6 akram.abdullah
Yuhanim Binti Halim PPTM 14 yuhanim.halim
Juhaili Bin Hj. Abd. Wahab PPTM 15 juhaili.abdwahab
 
Go to top